KONST / Litografier / Färglitografi 10827861
nr 1082 7861
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
Färglitografi, Ewert Karlsson EWK (1918-2004), 'Östersjösäl'4 49/300, signerad, -88, motivet: 44x48, oramad
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 januari 2017
kl 20:18:51
100 kr
150 kr
400 kr
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK